درباره ما

نمایندگی مک گروهیل در ایران فعالیت خود را از سال 1358 در ایران آغاز کرده است. این شرکت تنها نمایندگی رسمی انتشارات مک گروهیل در ایران می باشد و همواره کتب و مجلات مورد نیاز دانشگاهی و مراکزعلمی کشور را جوابگو بوده است. عرضه کلیه کتب این انتشارات در موضوعات پزشکی، فنی مهندسی، علوم پایه، علوم اقتصادی، مدیریت و حسابداری، همچنین کتب علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی عهده دار میباشد.

لازم به ذکر است نرم افزار های متعدد کمک آموزشی دانشجویان و اساتید را در امر یادگیری و آموزش یاری می کنند. شما میتوانید برای آشنایی بیشتر به آدرس http://www.mcgraw-hill.co.uk/he/digital_solutions/tech.html مراجعه کنید، یا با شماره های 88748342 تا 88748554 تماس بگیرید.

از دیگر ویژگی های این انتشارات به قیمت گذاری ویژه کتب درسی و دانشگاهی اشاره کرد. طی توافق صورت گرفته با مک گروهیل، به منظور تشویق دانشجویان و اساتید به استفاده از کتب اوریجینال، و همچنین رقابت با چاپ های متفرقه (offset)، کتب درسی و منابع انتشارات مک گروهیل با قیمت بسیار نازلتر از آنچه که در سایر نقاط دنیا به فروش میرسد.

در باره مک گروهیل
انتشارات مک گروهیل نزدیک به یک قرن و نیم تاسیس شده است . امروز مک گروهیل بزرگترین ناشر قاره آمریکاست. بازدید کنندگان میتوانند برای دیدن کلیه کتب مک گروهیل به سایت http://www.mcgraw-hill.co.uk مراجعه فرمایند.